Contatto rapido
PRODOTTI DI MEDICINA ESTETICA IN UN UNICO NEGOZIO
EUR
EUR | €
punkty lojalnościowe 29

KREM PRZEDZABIEGOWY PAINLESS 200ML (O)

symbol: PAIN_LESS_200_(O)
EAN: 7542520242711
28,48 
43,76 € (35%)
(23,15 € netto)
Il prezzo regolare più basso negli ultimi 30 giorni: 43,76 €
Spedizione da 10,00 €
Prodotto attualmente esaurito
Richiedi la disponibilità
Condividi
Aggiungi a Preferiti

KREM PRZEDZABIEGOWY PAINLESS 200 ml - to kosmetyk medyczny, niesterylny w formie lekkiego kremu. Do stosowania zewnętrznego.
Sprawdzony, skuteczny przedzabiegowy krem znieczulający.

Składniki aktywne:
Lidokaina 9,5% / 1 mg
Tetrakaina 3,5 % / 1 mg

Substancje te powodują znieczulenie powierzchniowe. Działają na zakończenia bólowe i nerwy czuciowe, czego efektem jest w pełni odwracalne znieczulenie powierzchniowe. Krem w pełni bezpieczny. Należy stosować wyłącznie zewnętrznie. Stopień znieczulenia zależy od czasu pozostawienia kremu na skórze oraz od indywidualnej wrażliwości skóry.

Zastosowanie:
Do powierzchniowego znieczulenia skóry przed zabiegami medycyny estetycznej tj: mezoterapii, zabiegami laserowymi, tatuażami, makijażem permanentnym oraz innymi zabiegami medycyny i kosmetologii estetycznej.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku na uczulenie na którykolwiek składnik kremu. Nie stosować na podrażnioną skórę. Zachować szczególną ostrożność w przypadku, ciężkiej niewydolności wątroby lub nerek, padaczki.

Dawkowanie:
Krem przeznaczony do stosowania zewnętrznego miejscowo na skórę. Nie przekraczać dawki 10 G na jedną okolicę.

Stosowanie:
Nakładać szerokim pędzelkiem warstwę ok 1 mm, na oczyszczoną i odtłuszczoną skórę, założyć okluzję. Krem pozostawić na skórze 20-30 min. Następnie dokładnie usunąć. Unikać kontaktu z oczami. W okolicach oczu stosować z zachowaniem ostrożności. Jeśli krem przypadkowo dostanie się do oka, natychmiast przemyć czystą wodą.

Efekty Uboczne:
Rumień, odbarwienie, bladość skóry, świąd, pokrzywka. Mogą wystąpić rzadkie reakcje alergiczne na lidokainę. Przy prawidłowym stosowaniu kremu wystąpienie niepożądanych reakcji jest mało prawdopodobne.
Do stosowania wyłącznie przez Profesjonalistów i osób przeszkolonych.

Recensioni dei prodotti
Consegna e pagamento
Chiedi informazioni sul prodotto