Szybki Kontakt
PRODUKTY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W JEDNYM SKLEPIE
PLN
PLN | zł

O firmie

FILLER PHARMA – najlepsza hurtownia medycyny estetycznej. Przekonaj się na własnej skórze…

Hurtownia internetowa FILLER PHARMA powstała z myślą o kompleksowym zaspokajaniu potrzeb licznej rzeszy świadomych osób w zakresie zdrowej skóry, wymarzonej sylwetki oraz pielęgnacji ciała na najwyższym poziomie.Zróżnicowany asortyment specjalistycznych produktów jest odpowiedzią na dynamiczny wzrost zainteresowania niechirurgicznymi metodami osiągania młodego i atrakcyjnego wyglądu.

Nasza oferta skierowana jest głównie do gabinetów medycyny estetycznej, ośrodków kosmetologicznych i dermatologicznych, które świadczą profesjonalne usługi w zakresie mezoterapii czy lipolizy. Ważną pozycję w szerokiej gamie oferowanych przez FILLER PHARMA wyrobów,stanowią ponadto wypełniacze, mezokoktajle, stymulatory tkankowe oraz kosmetyki i suplementy renomowanych producentów.

Misją naszej działalności jest dostarczanie preparatów medycznych do poprawy kondycji skóry i wyglądu, które spełniają indywidualne oczekiwania oraz surowe wymagania jakościowe. Nieustannie śledzimy rynek w poszukiwaniu najskuteczniejszych produktów nowej generacji, dedykowanych do innowacyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Regularnie organizujemy też szkolenia dla naszych partnerów w zakresie stosowania efektywnych terapii i zabiegów na bazie polecanych przez nas produktów.

FILLER PHARMA to doskonale zaopatrzona i nowoczesna hurtownia medycyny estetycznej. Warszawa od lat pozostaje siedzibą naszej firmy, jednak nasz funkcjonalny sklep internetowy z powodzeniem obsługuje klientów z całej Polski. Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Szczecin czy Poznań – to setki współpracujących z nami klinik i gabinetów oraz tysiące zadowolonych z naszych produktów pacjentów. Na „szczególne względy” mogą liczyć ośrodki medycyny estetycznej z Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot), którym oferujemy możliwość osobistego odbioru bądź błyskawicznego dowozu zamówienia przez przedstawiciela FILLER PHARMA. W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć to udogodnienie na klientów z innych rejonów naszego kraju.

Posiadamy w pełni zautomatyzowany, funkcjonalny i niezwykle wydajny system obsługi klientów e-sklepu, dzięki któremu jesteśmy stanie codziennie przyjąć oraz zrealizować nawet kilkaset zamówień!Zapewniamy sprawną realizację każdego zamówienia i szybką wysyłkę zakupionych w naszej hurtowni produktów. Dysponujemy dużymi stanami magazynowymi, a standardowy czas dostawy paczki wynosi nie więcej, niż 24 godziny od momentu złożenia zamówienia.Gwarancją bezpiecznej realizacji zamówienia każdego z naszych klientów – jest znak jakości i najlepszej ochrony kupującego – TrustedShops, jakim o(d)znaczona została nasza hurtownia.

Wszystkie preparaty medyczne przechowywane są w klimatyzowanych pomieszczeniach, w których utrzymywana jest odpowiednia temperatura i optymalny poziom wilgotności powietrza. Dzięki temu, nasze produkty zachowują swoje oryginalne parametry jakościowe, a pacjenci mogą cieszyć się pożądanymi efektami zabiegów.

To właśnie my – FILLER PHARMA. Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?...