Szybki Kontakt
PRODUKTY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W JEDNYM SKLEPIE
PLN
PLN | zł

Aktualności

Filler Pharma rozszerza zakres usług o organizację szkoleń dla lekarzy i profesjonalistów z branży kosmetologicznej
Filler Pharma rozszerza zakres usług o organizację szkoleń dla lekarzy i profesjonalistów z branży kosmetologicznej! Za nami pierwsze szkolenie, ale mamy już kolejne terminy szkolenia z mezoterapii igłowej! 12.05 i 18.05 | godz. 10:00 | Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Marii Van de Zell, aleja Niepodległości 761, Sopot | Cena: 1200 zł Zarezerwuj swoje miejsce i odkryj, jak tę innowacyjną metodę poprawy kondycji skóry wykorzystać w swojej klinice piękna.
Dlaczego warto robić peeling skóry twarzy?
Skóra twarzy na co dzień narażona jest na działanie wielu niekorzystnych czynników. Wiatr, niskie i wysokie temperatury, a przede wszystkim smog skutecznie osłabiają strukturę naskórka i przyczyniają się do jego wcześniejszego starzenia. Aby wzmocnić skórę, warto rozważyć stosowanie peelingu do twarzy. Co to jest i dlaczego warto go przeprowadzać?
Na czym polega lipoliza laserowa?
utworzono 2024-02-06
Na czym polega lipoliza laserowa?
Obecnie oferta klinik chirurgii plastycznej przewiduje szereg zabiegów ukierunkowanych na redukcję tkanki tłuszczowej. Obok klasycznej liposukcji wyróżnia się też laserową, określaną niekiedy jako lipoliza laserowa. To wprawdzie nieco droższa metoda, ale za to nieinwazyjna, bezpieczna i skuteczna. Na czym polega laserowe usuwanie tłuszczu i kto z niego skorzysta?
Peeling kawitacyjny - czysta skóra, piękne efekty. Na czym polega peeling kawitacyjny?
Salony kosmetyczne oferują szereg różnego rodzaju zabiegów, które służą ujędrnieniu skóry i poprawie jej kondycji. Jednym z najbardziej popularnych jest peeling kawitacyjny. Na czym on polega i czy warto się na niego decydować?
Kolagen dobry na wszystko
utworzono 2023-11-27
Kolagen dobry na wszystko
Dzień Spódnicy, jaki świętuje się 30 października, to doskonały pretekst do tego, aby pomyśleć o pięknych nogach, a przy okazji zadbać o zdrowie i atrakcyjny wygląd innych partii ciała. Kolagen to jeden z niewielu substancji o dobroczynnym, szerokim spektrum działania na organizm człowieka. Zawierające go profesjonalne produkty cieszą się obecnie olbrzymim powodzeniem zarówno w nowoczesnych gabinetach urody, salonach medycyny estetycznej, jak i w ośrodkach rehabilitacyjnych. Czym jest ten związek, kto powinien go przyjmować i jak wybrać najlepszy kolagen dla siebie?
Co dają stymulatory tkankowe – (r)ewolucyjne rozwiązanie w medycynie estetycznej
Stymulatory tkankowe przebojem wdarły się do branży kosmetycznej, poszerzając spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Stosuje się je przede wszystkim w przeciwstarzeniowych terapiach skóry, a ich działanie ukierunkowanie jest głównie na stymulowanie naturalnych procesów naprawczych. Ta właściwość odróżnia je od tradycyjnych wypełniaczy, które mogą zmieniać rysy twarzy, ponieważ ich działanie opiera się na efekcie wolumetrycznym (objętościowym).
Innowacyjne i trwałe wypełniacze, czyli medycyna estetyczna w nowym wydaniu
Współczesna medycyna estetyczna oferuje szereg rozwiązań, dzięki którym możliwe jest precyzyjne modelowanie sylwetki. Wśród innowacyjnych produktów zasługujących na uwagę są trwałe wypełniacze. Dążenie do uzyskania atrakcyjnej sylwetki to kierunek, w jakim podąża obecnie większość społeczeństwa – bez względu na wiek czy płeć. Nowoczesne i bezpieczne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego z dodatkami, stosuje się przede wszystkim w obrębie twarzy, ale z powodzeniem można z ich udziałem poprawić wygląd innych partii ciała. Czym dokładnie są wypełniacze i jakie stwarzają możliwości? Tego wszystkiego dowiecie się z lektury niniejszego artykułu.
Lipoliza brzucha, czyli redukcja tkanki tłuszczowej. Na czym polega?
Letnie miesiące i pogoń za idealną figurą powodują, że wiele osób szuka sposobów na poprawę wyglądu sylwetki i pozbycie się kłopotliwych boczków. Choć nikogo nie trzeba już przekonywać, że żadne zabiegi nie zastąpią zbilansowanej, spersonalizowanej diety oraz regularnego wysiłku fizycznego, to niekiedy takie działania warto wspomóc alternatywnymi sposobami. Jednym z nich jest lipoliza iniekcyjna brzucha. Na czym polega ten zabieg i jakich efektów można się spodziewać?
Dlaczego mezoterapia to skuteczna recepta na młodość?
Medycyna estetyczna sukcesywnie poszerza paletę innowacyjnych zabiegów, po jakie chętnie sięgają osoby ceniące zdrowy i młody wygląd. Mezoterapia to jedna ze skuteczniejszych metod rewitalizacji skóry i terapii profilaktycznej mającej na celu opóźnienie procesów starzenia. Minęły już czasy, kiedy nowoczesna medycyna estetyczna stała wyłącznie na straży urody aktorek, modelek czy celebrytów. Dziś z jej dobrodziejstw może skorzystać praktycznie każdy. Czym dokładnie jest mezoterapia igłowa, w jakich przypadkach warto się na nią zdecydować oraz dlaczego zabieg ten cieszy się tak olbrzymią popularnością?
Samobadanie piersi – klucz do wczesnego wykrywania raka
Już od wielu lat na całym świecie październik jest uznawany za Miesiąc Świadomości Raka Piersi. Ten nowotwór to jedno z największych zagrożeń zdrowotnych dla kobiet. W Polsce każdego roku diagnozuje się ponad 27 000 nowych przypadków. Ale jest dobra wiadomość: wczesne wykrycie tej choroby znacząco zwiększa szanse na skuteczne leczenie. Jakie jest więc Twoje pierwsze narzędzie obrony? Samobadanie piersi. Każda kobieta powinna znać technikę samobadania i regularnie ją stosować.
Właściwości maseczek kosmetycznych, 5 powodów dla których warto je stosować
Maski kosmetyczne do twarzy, takie jak maseczki nawilżające czy oczyszczające, są niezwykle skutecznymi produktami do poprawy wyglądu i stanu skóry. Stosowane na twarzy, dostarczają składniki odżywcze, które pomagają rozwiązać różne problemy skórne, od odwodnienia po niedoskonałości. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rodzaju maski do twarzy jest ważny i zależy od indywidualnych potrzeb skóry. Dobrze dobrana maska kosmetyczna może pomóc w rozwiązaniu konkretnych problemów skórnych i poprawie jej kondycji.
5 sposobów na młodszy wygląd każdego mężczyzny
5 sposobów na młodszy wygląd każdego mężczyzny Wbrew powszechnym stereotypom, medycyna estetyczna nie jest stworzona wyłącznie dla kobiet, bowiem wiele zabiegów z powodzeniem służy również mężczyznom. Stres, wysokie tempo życia, upływający czas i niezdrowa dieta – pozostawiają też ślady na męskim ciele, ale wciąż wielu mężczyzn wstydzi się korzystać z dobrodziejstw, jakie ma do zaoferowania nowoczesna medycyna estetyczna. Rosnąca świadomość i coraz bardziej widoczna troska o sylwetkę, które objawiają się głównie wzmożoną aktywnością fizyczną czy większą higieną u mężczyzn – napawają jednak optymizmem i są „światełkiem w tunelu”. 
Produkty Outletowe- czy warto?
utworzono 2022-07-30
Produkty Outletowe- czy warto?
Postępujące zanieczyszczenie środowiska naturalnego to problem, w rozwiązanie, którego od lat czynnie angażują się rządy oraz różne organizacje. Efektem tego jest sukcesywny wzrost świadomości proekologicznej egzystencji i poszanowania dla przyrody w społeczeństwie, który objawia się na wielu płaszczyznach naszej życiowej aktywności.
Kwas hialuronowy do picia i inne prozdrowotne suplementy
Młodzieńcza skóra, gęste włosy czy piękne paznokcie tylko w niewielkim stopniu są efektem działania klasycznych dermokosmetyków i innych preparatów zewnętrznego stosowania. Uroda, dobre samopoczucie i zdrowie zależą przede wszystkim od procesów, jakie zachodzą w naszym ciele, dlatego nowoczesna medycyna estetyczna coraz większą (u)wagę przywiązuje do pobudzania oraz wspomagania naturalnych funkcji organizmu. Jednym ze skuteczniejszych sposobów troski o zdrowy wygląd i ogólną kondycję organizmu „od środka” – jest odpowiednia suplementacja.
Aktualności: 1 - 14 , łączna ilość: 14
wstecz dalej