Szybki Kontakt
PRODUKTY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W JEDNYM SKLEPIE
Polski
Polski Polski
EnglishEnglish
PLN
PLN | zł

Aktualności

Stymulatory tkankowe przebojem wdarły się do branży kosmetycznej, poszerzając spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Stosowane są przede wszystkim w terapiach przeciwstarzeniowych skóry, a ich działanie ukierunkowanie jest głównie na stymulowanie naturalnych procesów. Ta właściwość odróżnia je od tradycyjnych wypełniaczy, które mogą zmieniać rysy twarzy, bowiem ich działanie opiera się na efekcie wolumetrycznym (objętościowym).
Współczesna medycyna estetyczna oferuje szereg rozwiązań, dzięki którym możliwe jest precyzyjne modelowanie sylwetki. Wśród innowacyjnych produktów, które zasługują w tym względzie na uwagę, są trwałe wypełniacze. Dążenie do uzyskania atrakcyjnej sylwetki to naturalny kierunek, w jakim podąża obecnie większość społeczeństwa – bez względu na wiek czy płeć. Nowoczesne i bezpieczne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego z dodatkami, stosuje się przede wszystkim w obrębie twarzy, ale z powodzeniem można z ich udziałem poprawić wygląd innych partii ciała. Czym dokładnie są wypełniacze i jakie stwarzają możliwości – tego wszystkiego dowiecie się z lektury niniejszego artykułu.
Marzenia o idealnym, zdrowym wyglądzie i wysportowanej sylwetce towarzyszą nawet osobom, które mają regularny kontakt z aktywnością fizyczną. Lipoliza iniekcyjna to innowacyjny zabieg, który pomaga w skutecznej walce z „nadprogramowymi” kilogramami i centymetrami oraz wymodelowaniu idealnej sylwetki. Tradycyjne metody pozbywania się tkanki tłuszczowej z niektórych partii ciała bywa czasem problematyczne bądź utrudnione z uwagi na uwarunkowania genetyczne. W takich sytuacjach, realną szansą na zmniejszenie jej objętości oraz efektywne „wyrzeźbienie” sylwetki daje właśnie lipoliza iniekcyjna. W niniejszym artykule przedstawimy podstawowe założenia oraz zalety tego cieszącego się coraz większym powodzeniem zabiegu z zakresu medycyny estetycznej.
Medycyna estetyczna sukcesywnie poszerza paletę innowacyjnych zabiegów, po jakie chętnie sięgają świadome osoby, ceniące zdrowy i młody wygląd. Mezoterapia należy do grupy skuteczniejszych metod rewitalizacji skóry, często stosuje się ją także w terapii profilaktycznej, mającej na celu opóźnienie procesów starzenia. Minęły już czasy, kiedy nowoczesna medycyna estetyczna stała wyłącznie na straży urody aktorek, modelek czy celebrytów, bowiem dziś z jej dobrodziejstw może skorzystać praktycznie każdy. Czym dokładnie jest mezoterapia igłowa, w jakich przypadkach warto się na nią zdecydować oraz dlaczego zabieg ten cieszy się tak olbrzymią popularnością?
Aktualności: 1 - 4 , łączna ilość: 4
wstecz dalej