Szybki Kontakt
PRODUKTY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W JEDNYM SKLEPIE
PLN
PLN | zł
Podkategorie
Filtry
Producent
Dodatkowe

LIPOLIZA

Efektywna lipoliza – odchudzanie pod kontrolą

 Zabiegi lipolizy to niechirurgiczna alternatywa dla inwazyjnej liposukcji, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pacjentów każdej nowoczesnej kliniki medycyny estetycznej. Sklep online FILLER PHARMA proponuje wysokiej klasy preparaty do lipolizy, które uaktywniają proces rozbicia tkanki tłuszczowej i wywołaniu kontrolowanego stanu zapalnego w obrębie miejsca iniekcji. Uwolnione składowe tkanki tłuszczowej zostają wychwytywane przez wątrobę, a następnie wydalone z organizmu.

Najlepsze efekty utraty zbędnej tkanki tłuszczowej uzyskuje się u osób z niewielką bądź umiarkowaną nadwagą oraz zwiększoną skłonnością do gromadzenia się tłuszczu w konkretnych partiach ciała. Produkty do lipolizy iniekcyjnej dostępne w naszej e-hurtowni – to precyzyjne i bezpieczne odchudzanie pod pełną kontrolą!

Najlepsze produkty do lipolizy iniekcyjnej – sprawdź ofertę hurtowni FILLER PHARMA

Moda na zdrowy styl bycia i życia oraz dążenie do idealnego wyglądu, nierozerwalnie wiąże się ze zmniejszeniem ilości tkani tłuszczowej. Lipoliza brzucha, ud, pośladków, bryczesów, bioder, przedramion czy podbródka – to skuteczny sposób modelowanie sylwetki i odchudzanie. Sklep internetowy FILLER PHARMA to miejsce, w którym kupisz certyfikowane preparaty do lipolizy renomowanych światowych marek, jak np. Ghimas, Caregen czy Marllor. Zapraszamy do zakupów profesjonalne gabinety medycyny estetycznej, dermatologów oraz kosmetologów, którzy poszukują efektywnych i sprawdzonych produktów, umożliwiających świadczenie usług na najwyższym poziomie.

SORTUJ
FILTRY I KATEGORIE
-5%
AQUALYX 10x8,0ml

( 85 zł za 1x8,0ml )

punkty lojalnościowe 850

( 85 zł za 1x8,0ml )

892,00 zł
850,00 zł
διαθεσιμότητα: Natychmiastowa wysyłka

L-karnityna

-16%
CELLBOOSTER SHAPE 6X3,0ML

(124,8 zł za 1x3ml)

punkty lojalnościowe 749

(124,8 zł za 1x3ml)

890,00 zł
749,00 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
DIVES MED LIPO SHOOK + 1X10ML
99,00 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
Produkty: 1 - 3 , łączna ilość: 3
wstecz dalej