Контакт
ЕСТЕТИЧНІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ В ОДНОМУ МАГАЗИНІ
EUR
EUR | €
Підкатегорій
Фільтри
Виробник
Додаткові

ЛІПОЛІЗ

Ефективний ліполіз – схуднення під контролем

 Лікування ліполізу є безопераційною альтернативою інвазивної ліпосакції, яка користується великою популярністю серед пацієнтів кожної сучасної клініки естетичної медицини. Інтернет-магазин FILLER PHARMA пропонує високоякісні препарати від ліполізу, які активізують процес розщеплення жирової тканини і викликають контрольоване запалення в місці ін'єкції. Вивільнені компоненти жирової тканини захоплюються печінкою і потім виводяться з організму.

Найкращі результати втрати непотрібної жирової тканини виходять у людей з незначним або помірним надмірною вагою і підвищеною схильністю до накопичення жиру в конкретних частинах тіла. Продукція для ін'єкційного ліполізу доступна на нашому електронному складі – це точне і безпечне схуднення під повним контролем!

Кращі засоби для ін'єкційного ліполізу – ознайомтеся з пропозицією оптовика FILLER PHARMA

Мода на здоровий спосіб життя і прагнення до ідеальної зовнішності нерозривно пов'язана зі зменшенням жирових відкладень. Ліполіз живота, стегон, сідниць, галіфе, стегон, передпліч або підборіддя – це ефективний спосіб сформувати фігуру і схуднути. Інтернет-магазин FILLER PHARMA - це місце, де ви можете придбати сертифіковані препарати для ліполізу відомих світових брендів, таких як Ghimas, Caregen або Marllor. Запрошуємо Вас в магазин кабінетів професійної естетичної медицини, дерматологів і косметологів, які шукають ефективні і перевірені продукти, що дозволяють надавати послуги на найвищому рівні.

СОРТУВАТИ
ФІЛЬТРИ ТА КАТЕГОРІЇ
-5%
AQUALYX 10х8,0мл

( 84.7 злотих за 1x8.0ml )

punkty lojalnościowe 197

( 84.7 злотих за 1x8.0ml )

206,53 €
196,80 €
наявність: Негайна доставка

L-karnityna

-16%
ФОРМА CELLBOOSTER 6X3,0 МЛ

(124,8 zł za 1x3ml)

punkty lojalnościowe 174

(124,8 zł za 1x3ml)

206,07 €
173,42 €
наявність: Негайна доставка
DIVES MED LIPO SHOOK + 1X10ML
22,92 €
наявність: Негайна доставка
Dives Med- L-карнітин 1х10мл
11,35 €
наявність: Негайна доставка
Продукти: 1 - 4 від 4
Попередня наступний