Szybki Kontakt
PRODUKTY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W JEDNYM SKLEPIE
PLN
PLN | zł
punkty lojalnościowe 339

PLINEST 1X2ML

symbol: PLINEST
339,00  (313,89 zł netto)
wysyłka od 10,00 zł
Produkt obecnie niedostępny
Zapytaj o dostępność
Udostępnij
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Mastelli Plinest 1x2ml to naturalny produkt składający się z substancji wytwarzanych przez nasz organizm – polinukleotydów.

Jest produktem flagowym polinukleotydów Mastelli, który zawiera najwyższe stężenie polinukleotydów (aż 40 mg/2 ml) zapewniające spektakularne efekty niechirurgicznego liftingu, działanie silnie nawilżające i intensywnie przeciwutleniające.

Polinukleotydy to fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA. Chemicznie są estrami nukleozydów i kwasu fosforowego. Polinukleotydy występują we wszystkich organizmach. Ich rolą jest między innymi regenerowanie skóry po ciężkich urazach i chorobach.

Odpowiadają za zwiększenie jędrności, napięcia i elastyczności skóry (biorewitalizacja). Ich obecność sprzyja odzyskaniu estetyki i funkcjonalności obszarów z przerostami składnika włóknistego (rozstępy, blizny obszarów dystroficznych lub regularnie uszkadzanych).

Działają też ochronnie na DNA przed szkodami wywołanymi promieniowaniem UVA i UVB.

Regularne ich podawanie wywołuje przedłużone nawilżanie izoosomotyczne, polepsza warunki troficzne macierzy skórnej oraz regeneruje i stymuluje fibroblasty, co bezpośrednio przekłada się na wygląd i kondycję skóry.

Cała gama produktów na bazie polinukleotydów daje możliwości szybkiej regeneracji skóry twarzy, szyi, dłoni i dekoltu oraz wiotkości skóry w obrębie całego ciała.

Przeznaczony dla pacjentów w każdym wieku. Zalecany jako jeden z najskuteczniejszych zabiegów stosowanych w profilaktyce starzenia.

Preparaty do iniekcji posiadają rejestrację CE0373 oraz są chronione światowym patentem firmy Mastelli na produkcję polinukleotydów w medycynie.

Wskazania

Dzięki wszechstronności i łatwości w użytkowaniu, może być stosowany na każdym obszarze skóry: skóra głowy, czoło, łuki brwiowe, okolice kości policzkowych, okolice oczu, szyję, brzuch, pośladki, uda itp.

Dzięki właściwościom biochemicznym i wiskoelastycznym, PLINEST* jest substancją nawilżającą i troficzną.

Jest zatem wskazany do poprawy jędrności, elastyczności i toniczności skóry.

Efekty te są również w stanie ułatwić przebudowę obszarów o wysokiej zawartości włókien, tj. rozstępy i blizny, w ramach protokołów leczenia dostosowanych przez lekarza prowadzącego.

Jak stosować

Terapia ustalana jest indywidualnie przez lekarza dla każdego pacjenta. Najczęściej zalecana jest seria 4 zabiegów w odstępie 7-14 dni.

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Cykl zabiegów preparatem PLINEST pozwala na odzyskanie jędrności, elastyczności skóry, staje się ona napięta i rozświetlona.

Skład produktu

Wysoko stężone polinukleotydy (makrocząsteczki PDNR + HA) 40 mg w 2ml preparatu.

Zawartość opakowania

1 strzykawka z 2ml preparatu.

Produkt może być stosowany wyłącznie przez profesjonalistów.

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt