Szybki Kontakt
PRODUKTY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W JEDNYM SKLEPIE
Polski
Polski Polski
EnglishEnglish UKRAINAUKRAINA
PLN
PLN | zł

RRS HA INJECTABLE 6x5,0ml

SKIN TECH PHARMA GROUP
symbol: rrshainjectable
EAN: 8414606662135
589,00  (545,37 zł netto)
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
wysyłka od 0,00 zł
dostępne sztuki: 7
produkt również dostępny w większej ilości na zamówienie
Udostępnij
Dodaj do ulubionych

( 98,16 zł za 1x5,0ml )

RRS HA INJECTABLE jest mezokoktaljem zawierającym również kwas hialorunowy stosowanym dla osób z oznakami zmęczenia skóry i utraty jej napięcia. RRS HA INJECTABLE preparat przeznaczony do mezoterapii igłowej, zawierający 6 mg/ml kwasu hialuronowego oraz 4,62 mg/ml koktajlu biorewitalizującego, w skład którego wchodzi 10 witamin, 3 kwasy tłuszczowe, 2 koenzymy, 22 antyoksydanty, 12 polifenoli, 21 aminokwasów, 13 mikroelementów, 3 terpeny.
RRS HA INJECTABLE jest produktem regenerującym, nawilżającym i opóźniającym starzenie się skóry, o działaniu pobudzającym skórę dojrzałą z oznakami zmęczenia i utraty napięcia oraz zmarszczkami do regeneracji. RRS HA INJECTABLE sprawdza się zwłaszcza w przypadku skóry osób palących, skóry dojrzałej i pozbawionej energii oraz skóry osób narażonych na stres lub zamieszkujących tereny o wysokim poziomie zanieczyszczenia.
RRS HA INJECTABLE stosowany jest w celu silnego nawilżenia, stymulacji i regeneracji skóry dojrzałej, zmęczonej i osłabionej, dla osób zestresowanych zamieszkujących zanieczyszczony obszar miejski. 

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt