Szybki Kontakt
PRODUKTY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W JEDNYM SKLEPIE
PLN
PLN | zł
punkty lojalnościowe 750

GUNA MD TISSUE KOLAGEN 10X2.0ML

symbol: GUNA_MD_TISSUE
750,00  (694,44 zł netto)
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
wysyłka od 0,00 zł
dostępne sztuki: 3
produkt również dostępny w większej ilości na zamówienie
Udostępnij
Dodaj do ulubionych

75zł za 1x2.0ml

Opis produktu

Guna MD-Tissue jest produktem z linii wyrobów medycznych rekomendowanym zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zawarty w produkcie kolagen nawilża dojrzałą skórę i redukuje pojawiające się zmarszczki oraz inne objawy starzenia (w tym fotostarzenia). MD-Tissue można używać samodzielne, jak również jako wsparcie dla innych preparatów stosowanych w medycynie estetycznej, takich jak kwas hialuronowy czy botox.

Wskazania

  • redukcja skutków fotostarzenia,
  • korekta zmarszczek,
  • ujędrnienie.

Dawkowanie

Przez pierwsze 2 tygodnie 2 zabiegi tygodniowo, następnie w zabieg tygodniowo, aż do osiągnięcia zadowalających rezultatów (średnio 8-10 sesji). Możliwe jest kontynuowanie leczenia: 1 zabieg przez 10 tygodni. W przypadku przewlekłych zmian: kontynuować zabiegi 1 raz w tygodniu przez miesiąc, do uzyskania zadowalających rezultatów, a następnie 1 zabieg w miesiącu. Technika wstrzyknięć śródskórnych: Obszar leczonej skóry zdezynfekować. Głębokość wkłucia 1-3 mm, objętość preparatu na 1 wkłucie 0,2-0,3 ml w leczonym obszarze. Technika tunelowa: Wstrzykuje się 0,3 ml na zmarszczkę. Wkłuć igłę pod skórę na całą długość, podawać preparat w trakcie wycofywania strzykawki, delikatnie poruszając igłą w prawo i w lewo pod zmarszczką.

Skład produktu

·         Kolagen – odpowiada za sprężystość, jędrność i nawilżenie skóry; pochodzenia zwierzęcego.

·         Preparat został wzbogacony o dodatkowe składniki aktywne takie jak: kwas askorbinowy (witamina C), magnez, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), ryboflawinę (witamina B2), tiaminę (witamina B1).

Zawartość opakowania

10 x 2 ml.

 

Produkt może być stosowany wyłącznie przez profesjonalistów. 

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt